Květen 2013

Stébla trávy

4. května 2013 v 20:53 | Mája & Flow (Mája) |  Focení
Nazdárek :)
Projížděla jsem nějaké svoje fotky a napadlo mě, že by se pro dnešní sluneční den hodila nějaká, na které je také zachyceno sluníčko. Hrozně mě štve, že fotka má horší kvalitu, bohužel, důvod je prostý. Jelikož jsem si nestačila zálohovat úplně všechno a notebook jednoho dne odešel, přišla jsem o dost dat, fotek, hudby.. :( Samozřejmě jsem o fotky nechtěla přijít, takže zrovna tahle je stažená zpět z mého alba na Facebooku (tato stránka má úžasnou schopnost zhoršovat kvalitu fotek :C). Tím se tedy omlouvám za kvalitu, ale fotka se mi celkem líbí, tak jsem se chtěla podělit :)

Víkend!

4. května 2013 v 17:23 | Mája & Flow (Mája) |  Z mého života
Ahoj :)
Čas si trochu vylít srdíčko :D Předchozí dny ve škole byly vyloženě super. A to opravdu není ironie :D Díky SOČ (nějak nevím, jak vysvětlit, co to je), svátku a maturitám jsme měli dost volno, včera jsme dokonce strávili asi tři hodiny v kině na Hobbitovi :) Ale nejlepší z posledních dní byla včerejší sborová zkouška! Jelikož nám koncerty klepou na dveře, naše sbormistrová Anička (skvělá to žena!) nám zajistila přístup do baziliky v našem městě, takže si jistě aspoň trochu dovedete představit skvělou akustiku a tu atmosféru. Bylo to jednoduše super. Ačkoliv naše zkouška začínala o půl sedmé, skončili jsme asi až tak kolem desáté, což je dost neobvyklý. Trochu jsem se bála, že budu pěkně zmrzlá, ale na kůru bylo celkem teplo, v kryptě to bylo, co se týče teploty, trochu horší, avšak zvukově nejlepší. Anička pak zašla zhasnout, takže jsme zpívali duchovní písně ve tmě, v kryptě - prostě skvělý! Museli byste zažít :) Měla jsem z toho úžasný pocit :)
A teď už pro představu, co děláme: (možná, kdyby někdo opravdu chtěl, můžu poskynout nějaký záznam ze včerejší zkoušky :D)

Okvětní lístky nektarinky

2. května 2013 v 18:46 | Mája & Flow (Mája) |  Focení
Ahojky :) (tenhle pozdrav jsem nepoužila už tak dlouho! :D)
I když dneska není nejlepší počasí na focení (teda, teď tu leje jak z konve), stihla jsem udělat snad pár zajímavých snímků :) Letos nám opravdu hojně kvete nektarinka, tak doufám, že i úroda bude stejně bohatá :) Každopádně, nejvíc mě zaujaly spadené okvětní lístky, které jsem zachytila společně se stébly pažitky :)
Doufám, že se bude aspoň trochu líbit..

A pro zpříjemnění nálady přidávám písničku od Paramore :) Připadá mi, že se neuvěřitelně hodí do takového deštivého počasí :)