Duben 2013

Osobní dotazník 2.0

30. dubna 2013 v 23:47 | Flow |  Z mého života
Ahoj ahoj :))
Narazila jsem na starý článek, kde jsem odpovídala na dotazník: 100 otázek více méně osobního rázu. Jak tak na to koukám, bylo to v době, kdy jsem byla dost pitomá :D I když jen v něčem. Ale co, jsem a byla jsem to já, takže to už měnit nebudu... Ale za ty 2 roky (skoro téměř přesně) se hooodně změnilo, tak jsem zvědavá, jak na ty dotazy budu odpovídat teď. Zkopírovala jsem si ten původní dotazník a teď ho projedu znovu a doplním nové odpovědi... :))

And What?

30. dubna 2013 v 21:12 | Flow |  Grafika Flow
Ahoj zase!
Tak tedy další můj výtvor, opět udělaný už trochu dávno, ale až teď jsem na něj nějak zase narazila a napadlo mě ho dát sem :)) Takže tady ho máte, kdybyste chtěli, tak i odkaz na DeviantArt

Juicy Kiss

30. dubna 2013 v 20:38 | Flow |  Grafika Flow
Ahojky :))
Tak se jdu zase chlubit svým výtvorem... I když v tomhle případě asi ne tak docela.

Chtěla jsem udělat zase nějakou tu typografii nebo cokoliv... A napadl mě tenhle šťavnatej, bonbonkovej, želatinovej... (prostě všechny sladký superlativa) styl.
V tý době (je to už delší čas, co jsem to udělala) jsem se marně pokoušela o nějakou vektorovou grafiku, samozřejmě všechno dopadalo fiaskem, takže jsem se smířila s tím, že navždy zůstanu u toho primitivního levelu grafiky, a vypůjčila jsem si naprosto úžasnou grafiku rtů (credits jsou v odkazu na dA)

Něco málo výblevů

30. dubna 2013 v 20:19 | Flow |  Z mého života
Ahoj, čau!
Dneska jsou čarodky :) U nás je vždycky nějaká akce, pár nějakejch atrakcí, potom asi soutěže, nějaký produkce na podiu... Občerstvení. Taková ta základní zábava pro nenáročně, což jsem přesně já. Tak jsem zase chtěla vyrazit, jenže jaksi můj doprovod to na poslední chvíli odvolal, tak mě přešla chuť a sedim doma, dokonce jsem zatahla i dnešní plavání :D... a běduju nad nefunkčním internetem :c
No jasně, teď si protiřečím, myslíte si... Ne tak docela.

Roztomilá číča

30. dubna 2013 v 12:19 | Mája & Flow (Mája) |  Focení
Ahoj všem :)
Po dlouhé době se ozvývám i já, Mája. Dneska mám ředitelské volno, tak využívám volné chvilky a přidávám na blog nějaké fotky :) Pořídila jsem je už v létě, ale nenapadlo mě je sem dát. Každopádně, ta kočička patří mé učitelce z hudebky, je moc roztomilá a pořád se chtěla tulit a pózovat, tak jsem toho využila :) Ačkoliv fotím jenom na mobil, tak doufám, že se Vám fotky budou alespoň trochu líbit :)

Layout pro školní blog EVV

24. dubna 2013 v 12:18 | Flow |  Grafika Flow
Ahoj! :))
Už je to sice delší doba, ale vytvořila jsem layout na blog EVV na naší škole.
Layout je celkem jednoduchý, takový umělecky zaměřený, tak snad se vám bude líbit :)
Zatím se na něj žádnou odezvu nedostala, asi proto, že nikdoneví, že jsem vůbec něco takového vytvořila, ani na ten blog moc nechodí... Ale ani učitelka se k tomu nevyjádřila. Možná je to tím, že jsem si vybrala na seminář hudebku..:D Kdo ví

Nicméně tady je náhled, blog samotný, pokud by vás to zajímalo, najdete ZDE :) Ale jak říkám, nevím, jak dlouho tam můj layout vydrží (i když si namyslím, že by se na škole našel ještě nějaký zapálenec, který by chtěl dělat něco nového)
Snad se vám bude líbit.

Flow