Leden 2011

Zelené jablko

22. ledna 2011 v 21:49 | Flow |  Grafika Flow
Můj další počin z PS :D
Musim říct, že se vážně lepšim :D
Doufám, že se vám líbí ;) Pro plnou velikost si obrázek zobrazte na nové stránce, nebo si ho uložte.
Kopírovat jedině se zdrojem, nebo vůbec!!!!

Nový layout

22. ledna 2011 v 20:03 | Flow |  Layouty blogu
Máme tu nový layout
V layoutu nejsou zahrnuty avatary ani jiná doplňkový grafika.
Jedná se o můj první designový počin v PS, takže buďte shovívaví...
Tento layout nemá jméno

Zde náhled pro pozdější srovnávání:

DID - Vyplavala na povrch...

22. ledna 2011 v 20:03 | Flow |  DID
Ahoj lidičky

Nacházím čím dál tím víc kladů mého rozvodu s Petrem. Nejen že jsem zaregistrovala, že se mnou na plavání chodí jeden sexy blondýn (ostatně o něm o několik řádků níže), ale zároveň mám mnohem víc času na svoje kamarády a hlavně na sebe. Nechci být nijak zaujatá sama sebou, ale zašla jsem si ke kadeřníkovi, nakupovat, nakoupila jsem si laky na nehty... Prostě si teď žiju fakt volně a je mi fajn!

Ve středu u nás nebyl sníh, tak jsem se rozhodla, že si před plaváním zajdu zaběhat. A koho nepotkám - blondýna z bazénu, jak si to vesele uhání mým směrem. Je na něm vidět, že rozhodně celou zimu někde trénoval, narozdíl ode mě, takže mi lehce utekl... Asi za pět minut běhu jsem ho viděla,jak se vrací směrem ke mě.Dělala jsem, že si něco šteluju na mobilu, abych se na něj nemusela dívat. Když jsem se chtěla podívat, jestli si mě všiml... No setkali jsme se pohledama :D Tak mě pozdravil a běžel si dál, zatímco já jsem skoro zahučela do potoka... Naštěstí si toho nevšiml :D Když jsem šla na bazén, tak jsem uklouzla a majzla jsem sebou na podlahu. Možná to zní příliš... neuvěřitelně... Ale přišel ke mě opět blondýn a pomohl mi vstát. Narazila jsem si zadek, takže jsem pak celou dobu plavala jak postižená :D Ještě jsme se potkali při odchodu, ale pak už naštěstí ne.

Máma mě včera vzala s sebou do posilovny, takže jsem si docela zamakala,ale chci tam s ní jít příště zase. Musím se rozhýbat před koncem zimy, abych neztrouchnivěla... :D A taky asi začnu pravidelně běhat, možná bychom s blondýnem mohli chodit spolu :D I když asi ne, protože on je vážně docela namakanej... A taky má to svoje sexy tělo...

No nic, jdu si obstarat potravu :D
Zatím se tu mějte...
Viol

Mluvím česky. A jsem na to hrdá.

17. ledna 2011 v 19:39 | Flow |  Moje názory
Škola základ života.
Ačkoliv to v dnešní době většina náctiletých vidí jinak, je to pravda, kterou bychom měli začít vnímat. Přece nechcete skončit jako lidé, kteří ani nedokáží správně napsat dopis? Pro některé je v dnešní době "být chytrý" synonymem k "být šprt", a právě této nálepce se chceme všichni vyhnout. Nebo snad ne? Já osobně taky nemám ráda, když mě někdo nazývá "šprtem", ale co je moc, to je příliš.

Například nedávno se mi do ruky dostala slohová práce mojí spolužačky vypracovaná v rámci olympiády v českém jazyce. Naštěstí se jí nakonec rozhodla neposlat... Kdybyste to viděli... Jak může někdo napsat "v košily"????! Sakra fuj! A to je jenom jedna z mnoha hrubek, které jsem tam objevila.

Myslím, že na úroveň znalostí českého jazyka u dnešní mládeže má obrovský vliv internet. Snažíme se s ostatními co nejrychleji sdílet naše pocity a v rychlosti dost často zapomínáme i na ta nejzákladnější pravidla pravopisu. Překlepy jsem ještě schopná tolerovat, protože je sama taky často dělám, ale pokud někdo napíše "Taky jsi to myslíš?", tak to už mi opravdu vadí. Nechci se tvářit jako nějaký profesor, sama budu mít na vysvědčení horší 2... Ale jako jedna z mála z naší třídy si můžu skutečně říct, že mi pravopis nedělá potíže.

Na závěr si dovolím poznamenat, že čeština je krásný jazyk a jako národ bychom ho neměli potlačovat, ale naopak, podporovat. Můžeme být rádi, že náš jazyk patří mezi jeden z nejtěžších na světě, protože se díky tomu můžeme snadněji učit ty ostatní, značně jednodušší cizí jazyky.

Flow
Zdroj obrázku: SXC

DID - Světlo do života

8. ledna 2011 v 17:04 | Flow |  DID
Ahoj lidi
Neříkám, že bych hned po rozchodu s Petrem potřebovala někoho dalšího... Ale tahle událost mi otevřela oči. Ani jsem si nevšimla toho sexy blondýna, co se mnou chodí na plavání. Musím říct, že je vážně žhavý sledovat ho z kraje bazénu, jak mu kapky vody stékají po těle... Vždycky když vyleze z bazénu, tak několikrát rychle zakroutí hlavou, aby mu voda vyletěla z vlasů. Musela jsem kvůli téhle podívané oželit jedno kolečko sauny, ale za tohle to stojí! Zatím to sice nevypadá nijak nadějně, ostatně v to ani nedoufám... Ale líbí se mi, že jsem teď volná jako ptáček. Trochu jako propuštěnec z vězení :D

DID - spousta věcí se změnila

7. ledna 2011 v 22:54 | Mája & Flow |  DID
Rády bychom upozornily, že tento příběh aneb Deník imaginárního děvčete neprobíhá ve skutečnosti ;) Jedná se, kupodivu, pouze o imaginární dospívající děvče, které píše svůj internetový deník :)

______________


Ofina..Ano nebo ne?

3. ledna 2011 v 23:09 | Mája & Flow (Mája) |  Z mého života
Ahojky :)
Ozývám se docela pozdě, však už se chystám do hajan, ležím v posteli a notebook na sobě, nejpříjemnější večerní činnost :D
Ale teďka už k věci ;)
Rozhoduju se, jestli si mám nechat ostříhat ofinu.. Řekla jsem si o patku, jenže ta kadeřnice mi neudělala moc ofinu, jenom trochu víc sestříhala, už 2x, takže to už nechci riskovat :D
Nedávno mě napadlo, že si nechám udělat normální ofinu, mám docela vysoký čelo, takže myslím, že by to sedlo :)

Vítáme vás do nového roku...

1. ledna 2011 v 1:54 | Flow |  Aktuální informace ohledně blogu
Ahoj návštěvníci!!

V první řadě bychom vám rády popřály všechno nejlepší do nového roku.
Ale u nás nemáme jen Nový rok! Máme nový design a taky trochu novou organizaci.
K layoutu ještě přibudou nové avatary (ten u komentářů asi ponecháme, ale určitě vytvořím nový pro komentáře návštěvníků), možná i oddělovače nebo menší grafiku pro odlehčení článků. Ještě uvidim. :)
Nicméně doufám, že se vám tu u nás bude celý příští rok líbit a snad nás budete taky pravidelně navštěvovat :)


S pozdravem Mája & Flow

Ostatní

1. ledna 2011 v 1:38 Rozcestníky

Ostatní

Objednávky grafiky

1. ledna 2011 v 1:20 Objednané věci
Zde si můžete objednávat jakoukoliv grafiku.
Napište co chcete a pokuste se to co nejlépe a nejvýstižněji popsat, abychom se vyhnuli případným nedorozuměním. (tj. barva,styl,co tam chcete mít... Pomůže i když pošlete odkazy na nějaké obrázky, jakou máte zhruba o tvorbě představu... Prostě co nejvíc!)

Nezapomeňte si napsat od koho to chcete mít (Mája/Flow), jinak to nebudete mít ani od jedné. Uveďte na sebe nějaký kontakt, nejlépe blog, abychom vás mohly informovat :)

Nezaručujeme, že si na dělání grafiky najdeme čas. O všem vás ale budeme včas informovat. (pokud zanecháte kontakt)